
Wholesale Alloy Stainless Steel Oval Fashion Trend Waterproof Quartz Calendar Watch For Female
Wholesale Alloy Stainless Steel Oval Fashion Trend Waterproof Quartz Calendar Watch For Female
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Original: $15.81
-65%$15.81
$5.53More Images







Wholesale Alloy Stainless Steel Oval Fashion Trend Waterproof Quartz Calendar Watch For Female
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |





















