
Wholesale Alloy Threaded Twist Ring Niche Style Geometric Pattern Electroplated
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.01
-65%$1.01
$0.35More Images












Wholesale Alloy Threaded Twist Ring Niche Style Geometric Pattern Electroplated
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























