
Wholesale Aluminum Geometric Ushaped Tassel Electroplated Women's Clavicle Necklace Body Chain
Wholesale Aluminum Geometric Ushaped Tassel Electroplated Women's Clavicle Necklace Body Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 93g |
Original: $2.28
-65%$2.28
$0.80More Images






Wholesale Aluminum Geometric Ushaped Tassel Electroplated Women's Clavicle Necklace Body Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 93g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 93g |























