
Wholesale Antique Small Square Quartz Watch For Women With Alloy Case Mineral Strengthened Glass Mirror Imitation Leather Strap And Stainless Steel Pin Buckle
Wholesale Antique Small Square Quartz Watch For Women With Alloy Case Mineral Strengthened Glass Mirror Imitation Leather Strap And Stainless Steel Pin Buckle
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Antique |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |
Original: $5.72
-65%$5.72
$2.00More Images

Wholesale Antique Small Square Quartz Watch For Women With Alloy Case Mineral Strengthened Glass Mirror Imitation Leather Strap And Stainless Steel Pin Buckle
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Antique |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Antique |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |





















