
Wholesale Artificial Jewelry Copper Mixed Gem Inlay Geometric Exaggerated Style Pendant Necklace Earrings Set For Women
Wholesale Artificial Jewelry Copper Mixed Gem Inlay Geometric Exaggerated Style Pendant Necklace Earrings Set For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend,Festival |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Exaggerated,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 15g |
Original: $4.19
-65%$4.19
$1.47More Images





Wholesale Artificial Jewelry Copper Mixed Gem Inlay Geometric Exaggerated Style Pendant Necklace Earrings Set For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend,Festival |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Exaggerated,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend,Festival |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Exaggerated,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 15g |























