🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Asymmetrical Long Tassel Star And Geometric Imitation Pearl Ear Clips For Women Electroplated
Wholesale Asymmetrical Long Tassel Star And Geometric Imitation Pearl Ear Clips For Women Electroplated
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pearl Diameter | 3Mm(Inclusive)-4Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
$0.66
Original: $1.90
-65%Wholesale Asymmetrical Long Tassel Star And Geometric Imitation Pearl Ear Clips For Women Electroplated—
$1.90
$0.66More Images




Wholesale Asymmetrical Long Tassel Star And Geometric Imitation Pearl Ear Clips For Women Electroplated
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pearl Diameter | 3Mm(Inclusive)-4Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pearl Diameter | 3Mm(Inclusive)-4Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 6g |







