
Wholesale Beaded Long Necklace With Metal Disc Tassel Cbb Material Geometric Pattern Electroplated For Women
Wholesale Beaded Long Necklace With Metal Disc Tassel Cbb Material Geometric Pattern Electroplated For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Cbb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Cbb |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 8g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images













Wholesale Beaded Long Necklace With Metal Disc Tassel Cbb Material Geometric Pattern Electroplated For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Cbb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Cbb |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Cbb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Cbb |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 8g |























