
Wholesale Body Chain Waist Chain Retro Elegant Imitation Pearl Copper Alloy Electroplated Geometric Style For Women
Wholesale Body Chain Waist Chain Retro Elegant Imitation Pearl Copper Alloy Electroplated Geometric Style For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper + Imitation Pearl |
| Mosaic Material | Alloy Inlaid Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Quality Of Precious Metals | Copper + Imitation Pearl |
| Style | Retro |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $1.75
-65%$1.75
$0.61More Images







Wholesale Body Chain Waist Chain Retro Elegant Imitation Pearl Copper Alloy Electroplated Geometric Style For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper + Imitation Pearl |
| Mosaic Material | Alloy Inlaid Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Quality Of Precious Metals | Copper + Imitation Pearl |
| Style | Retro |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper + Imitation Pearl |
| Mosaic Material | Alloy Inlaid Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Quality Of Precious Metals | Copper + Imitation Pearl |
| Style | Retro |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























