
Wholesale Body Jewelry Stainless Steel Geometric Sweet And Cool Style Heartshaped Arrow Feather Navel Nail Ear Bone Nail Electroplated
Wholesale Body Jewelry Stainless Steel Geometric Sweet And Cool Style Heartshaped Arrow Feather Navel Nail Ear Bone Nail Electroplated
| Ear Needle Material | Resin |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Sweet And Cool Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $2.04
-65%$2.04
$0.71More Images









Wholesale Body Jewelry Stainless Steel Geometric Sweet And Cool Style Heartshaped Arrow Feather Navel Nail Ear Bone Nail Electroplated
| Ear Needle Material | Resin |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Sweet And Cool Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Resin |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Sweet And Cool Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























