
Wholesale Brass Crown Pattern Electroplated Butterfly Ring Jewelry For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Crown |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Simple |
| Weight | 100g |
Original: $1.62
-65%$1.62
$0.57More Images



Wholesale Brass Crown Pattern Electroplated Butterfly Ring Jewelry For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Crown |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Simple |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Crown |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Simple |
| Weight | 100g |























