
Wholesale Breast Ring Set Stainless Steel Retro Geometric Electroplating Piercing Jewelry Unisex
Wholesale Breast Ring Set Stainless Steel Retro Geometric Electroplating Piercing Jewelry Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Wedding,Birthday,Festival,Employee Benefits,Anniversary Celebration |
| Quality Of Precious Metals | Standard |
| Style | Retro |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Original: $4.29
-65%$4.29
$1.50More Images





Wholesale Breast Ring Set Stainless Steel Retro Geometric Electroplating Piercing Jewelry Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Wedding,Birthday,Festival,Employee Benefits,Anniversary Celebration |
| Quality Of Precious Metals | Standard |
| Style | Retro |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Wedding,Birthday,Festival,Employee Benefits,Anniversary Celebration |
| Quality Of Precious Metals | Standard |
| Style | Retro |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |























