
Wholesale Business Quartz Waterproof Square Men's Watch With Alloy Case And Strap Mineral Reinforced Glass Mirror Stainless Steel Single Folding Buckle And Printed Logo
Wholesale Business Quartz Waterproof Square Men's Watch With Alloy Case And Strap Mineral Reinforced Glass Mirror Stainless Steel Single Folding Buckle And Printed Logo
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 200g |
Original: $7.15
-65%$7.15
$2.50More Images




Wholesale Business Quartz Waterproof Square Men's Watch With Alloy Case And Strap Mineral Reinforced Glass Mirror Stainless Steel Single Folding Buckle And Printed Logo
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 200g |





















