
Wholesale Casual Geometric Electroplated Copper Heart Shape Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 6g |
Original: $3.54
-65%$3.54
$1.24More Images








Wholesale Casual Geometric Electroplated Copper Heart Shape Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 6g |























