
Wholesale Casual Geometric Rhombus Stainless Steel Electroplated 18K Gold Women's Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Rhombus |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $4.82
-65%$4.82
$1.69More Images




Wholesale Casual Geometric Rhombus Stainless Steel Electroplated 18K Gold Women's Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Rhombus |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Rhombus |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 30g |























