
Wholesale Casual Sweet Round Dial Frosted Belt Watch With Pearl Butterfly Jewelry Set For Female Mirror Ordinary Glass Strap Imitation Leather Buckle Stainless Steel
Wholesale Casual Sweet Round Dial Frosted Belt Watch With Pearl Butterfly Jewelry Set For Female Mirror Ordinary Glass Strap Imitation Leather Buckle Stainless Steel
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 27g |
Original: $3.01
-65%$3.01
$1.05More Images











Wholesale Casual Sweet Round Dial Frosted Belt Watch With Pearl Butterfly Jewelry Set For Female Mirror Ordinary Glass Strap Imitation Leather Buckle Stainless Steel
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 27g |





















