
Wholesale Ceramic Vintage Elegant Flower Geometric Clavicle Necklace For Women With Electroplating
Wholesale Ceramic Vintage Elegant Flower Geometric Clavicle Necklace For Women With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ceramic |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Ceramic |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Vintage Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 168g |
Original: $5.70
-65%$5.70
$1.99More Images





Wholesale Ceramic Vintage Elegant Flower Geometric Clavicle Necklace For Women With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ceramic |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Ceramic |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Vintage Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 168g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ceramic |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Ceramic |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Vintage Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 168g |























