
Wholesale Children's Jewelry Set With Ferris Wheel And Red Apple Pendant Made Of Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated
Wholesale Children's Jewelry Set With Ferris Wheel And Red Apple Pendant Made Of Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $1.68
-65%$1.68
$0.59More Images








Wholesale Children's Jewelry Set With Ferris Wheel And Red Apple Pendant Made Of Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















