
Wholesale Choker Alloy Geometric Twist Design For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 43g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images





Wholesale Choker Alloy Geometric Twist Design For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 43g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 43g |























