
Wholesale Clavicle Chain Artificial Tiger Eye Stone And Pearl Geometric Style Electroplated Necklace
Wholesale Clavicle Chain Artificial Tiger Eye Stone And Pearl Geometric Style Electroplated Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Fake Pearl |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Artificial Tiger Eye Stone |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Sophisticated,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 45g |
Original: $3.64
-65%$3.64
$1.27More Images




Wholesale Clavicle Chain Artificial Tiger Eye Stone And Pearl Geometric Style Electroplated Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Fake Pearl |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Artificial Tiger Eye Stone |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Sophisticated,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Fake Pearl |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Artificial Tiger Eye Stone |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Sophisticated,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 45g |























