
Wholesale Clavicle Chain Copper Mixed Gemstone Setting Electroplating Geometric Style Oval Design
Wholesale Clavicle Chain Copper Mixed Gemstone Setting Electroplating Geometric Style Oval Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $2.33
-65%$2.33
$0.82More Images










Wholesale Clavicle Chain Copper Mixed Gemstone Setting Electroplating Geometric Style Oval Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 15g |























