
Wholesale Clavicle Necklace Imitation Pearl Copperclad Iron Chain Rhinestone Geometric Electroplated For Women
Wholesale Clavicle Necklace Imitation Pearl Copperclad Iron Chain Rhinestone Geometric Electroplated For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Copper-Clad Iron Chain + Rhinestone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearl + Copper-Clad Iron Chain + Rhinestone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 16g |
More Images





Wholesale Clavicle Necklace Imitation Pearl Copperclad Iron Chain Rhinestone Geometric Electroplated For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Copper-Clad Iron Chain + Rhinestone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearl + Copper-Clad Iron Chain + Rhinestone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Copper-Clad Iron Chain + Rhinestone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearl + Copper-Clad Iron Chain + Rhinestone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 16g |























