
Wholesale Colorful Birthstone Earrings And Necklace Set For Women Made Of Titanium Steel And Stainless Steel With Geometric Shape And Diamond Setting
Wholesale Colorful Birthstone Earrings And Necklace Set For Women Made Of Titanium Steel And Stainless Steel With Geometric Shape And Diamond Setting
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 11g |
Original: $1.29
-65%$1.29
$0.45More Images















Wholesale Colorful Birthstone Earrings And Necklace Set For Women Made Of Titanium Steel And Stainless Steel With Geometric Shape And Diamond Setting
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 11g |





















