
Wholesale Colorful Zircon Ferris Wheel Necklace And Bracelet Set In Stainless Steel With 18K True Gold Electroplating For Women Light Luxury Style
Wholesale Colorful Zircon Ferris Wheel Necklace And Bracelet Set In Stainless Steel With 18K True Gold Electroplating For Women Light Luxury Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.60
-65%$4.60
$1.61More Images






Wholesale Colorful Zircon Ferris Wheel Necklace And Bracelet Set In Stainless Steel With 18K True Gold Electroplating For Women Light Luxury Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















