
Wholesale Copper Animal Style Geometric Rotating Opening Antipressure Ring For Women With Electroplating Treatment
Wholesale Copper Animal Style Geometric Rotating Opening Antipressure Ring For Women With Electroplating Treatment
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
More Images





Wholesale Copper Animal Style Geometric Rotating Opening Antipressure Ring For Women With Electroplating Treatment
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























