
Wholesale Copper Animal Style Heart Shape Inlaid Zircon Earrings
| Gender | Little Bear Cat Love,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 6g |
Original: $4.92
-65%$4.92
$1.72More Images




Wholesale Copper Animal Style Heart Shape Inlaid Zircon Earrings
| Gender | Little Bear Cat Love,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Little Bear Cat Love,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 6g |























