
Wholesale Copper Antler Earrings For Women Inlaid With Zirconia Geometric Animal Zodiac Style Jewelry
Wholesale Copper Antler Earrings For Women Inlaid With Zirconia Geometric Animal Zodiac Style Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Forest Style,Festive Elements |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Original: $1.40
-65%$1.40
$0.49More Images




Wholesale Copper Antler Earrings For Women Inlaid With Zirconia Geometric Animal Zodiac Style Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Forest Style,Festive Elements |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Forest Style,Festive Elements |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |























