
Wholesale Copper Cartoon Characters Animals Zodiac Zircon Tassel Earrings For Women
| Gender | Ear Buckle,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Characters,Animals,Zodiac |
| Style | Cartoons,Characters |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 7g |
More Images





Wholesale Copper Cartoon Characters Animals Zodiac Zircon Tassel Earrings For Women
| Gender | Ear Buckle,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Characters,Animals,Zodiac |
| Style | Cartoons,Characters |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ear Buckle,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Characters,Animals,Zodiac |
| Style | Cartoons,Characters |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 7g |























