
Wholesale Copper Ear Clips Flower Geometric Medieval Vintage Electroplating Women's Earrings
Wholesale Copper Ear Clips Flower Geometric Medieval Vintage Electroplating Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 114g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images











Wholesale Copper Ear Clips Flower Geometric Medieval Vintage Electroplating Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 114g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 114g |























