
Wholesale Copper Earrings Heart Geometric Multicolor Oil Painting Design Little Fresh Jewelry For Women
Wholesale Copper Earrings Heart Geometric Multicolor Oil Painting Design Little Fresh Jewelry For Women
| Gender | Ear Buckle,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Little Fresh,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.86
-65%$1.86
$0.65More Images



Wholesale Copper Earrings Heart Geometric Multicolor Oil Painting Design Little Fresh Jewelry For Women
| Gender | Ear Buckle,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Little Fresh,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ear Buckle,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Little Fresh,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























