
Wholesale Copper Electroplated Flower Ball Animal Zodiac Earrings For Women Fashionable Retro Sophisticated Style
Wholesale Copper Electroplated Flower Ball Animal Zodiac Earrings For Women Fashionable Retro Sophisticated Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Diamond,Animal,Zodiac |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Sophisticated,Geometry |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Weight | 9g |
More Images





Wholesale Copper Electroplated Flower Ball Animal Zodiac Earrings For Women Fashionable Retro Sophisticated Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Diamond,Animal,Zodiac |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Sophisticated,Geometry |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Diamond,Animal,Zodiac |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Sophisticated,Geometry |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Weight | 9g |























