
Wholesale Copper Electroplated Heart Shape Love Pendant Necklace For Women Creamy Sweet Girl Style
Wholesale Copper Electroplated Heart Shape Love Pendant Necklace For Women Creamy Sweet Girl Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Love |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Love |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $3.78
-65%$3.78
$1.32More Images





Wholesale Copper Electroplated Heart Shape Love Pendant Necklace For Women Creamy Sweet Girl Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Love |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Love |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Love |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Love |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |























