
Wholesale Copper Electroplated Letter Earrings For Women Sophisticated Geometric Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Sophisticated,Geometry |
| Weight | 39g |
Original: $2.20
-65%$2.20
$0.77More Images






Wholesale Copper Electroplated Letter Earrings For Women Sophisticated Geometric Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Sophisticated,Geometry |
| Weight | 39g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Sophisticated,Geometry |
| Weight | 39g |























