
Wholesale Copper Flower Geometric Style Electroplating Tassel Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Original: $5.19
-65%$5.19
$1.82More Images





Wholesale Copper Flower Geometric Style Electroplating Tassel Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 10g |























