
Wholesale Copper Fruit Zirconia Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Fruit,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Fruit,Food |
| Weight | 3g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images




Wholesale Copper Fruit Zirconia Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Fruit,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Fruit,Food |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Fruit,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Fruit,Food |
| Weight | 3g |























