
Wholesale Copper Hiphop Style Butterfly Wings Ring With Zircon Design And Adjustable Opening
Wholesale Copper Hiphop Style Butterfly Wings Ring With Zircon Design And Adjustable Opening
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Hip-Hop,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images



Wholesale Copper Hiphop Style Butterfly Wings Ring With Zircon Design And Adjustable Opening
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Hip-Hop,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Hip-Hop,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























