
Wholesale Copper Inlaid Pearl Flower Petal And Geometric C Shaped Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 10g |
Original: $2.55
-65%$2.55
$0.89More Images









Wholesale Copper Inlaid Pearl Flower Petal And Geometric C Shaped Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 10g |























