
Wholesale Copper Inlaid Zircon Animal Zodiac Heart Shape Women's Earring Set
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 6g |
Original: $2.50
-65%$2.50
$0.88More Images


















Wholesale Copper Inlaid Zircon Animal Zodiac Heart Shape Women's Earring Set
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 6g |























