
Wholesale Copper Necklace With Star Pendant Electroplating And Mixed Gemstone Setting For Unisex Simple Light Luxury Style
Wholesale Copper Necklace With Star Pendant Electroplating And Mixed Gemstone Setting For Unisex Simple Light Luxury Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Simple |
| Weight | 8g |
Original: $1.77
-65%$1.77
$0.62More Images










Wholesale Copper Necklace With Star Pendant Electroplating And Mixed Gemstone Setting For Unisex Simple Light Luxury Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Simple |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Simple |
| Weight | 8g |























