
Wholesale Copper Open Ring For Women With Geometric Letters Numbers And Text Pattern And Micro Inlay Design
Wholesale Copper Open Ring For Women With Geometric Letters Numbers And Text Pattern And Micro Inlay Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Micro Inlay |
| Weight | 6g |
Original: $2.29
-65%$2.29
$0.80More Images




Wholesale Copper Open Ring For Women With Geometric Letters Numbers And Text Pattern And Micro Inlay Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Micro Inlay |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Micro Inlay |
| Weight | 6g |























