
Wholesale Copper Real Gold Electroplated Animal Zodiac Geometric Butterfly Tassel Earrings For Women
Wholesale Copper Real Gold Electroplated Animal Zodiac Geometric Butterfly Tassel Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | High-End Feel,Animal |
| Weight | 9g |
Original: $4.11
-65%$4.11
$1.44More Images






Wholesale Copper Real Gold Electroplated Animal Zodiac Geometric Butterfly Tassel Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | High-End Feel,Animal |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | High-End Feel,Animal |
| Weight | 9g |























