
Wholesale Copper Zircon Inlay Geometric Fivepointed Star Earrings
| Gender | Ear Buckle,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |
Original: $1.78
-65%$1.78
$0.62More Images






Wholesale Copper Zircon Inlay Geometric Fivepointed Star Earrings
| Gender | Ear Buckle,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ear Buckle,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |























