
Wholesale Copper Zirconia Flower Hollow Women's Highend Clavicle Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Flower |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $2.23
-65%$2.23
$0.78More Images







Wholesale Copper Zirconia Flower Hollow Women's Highend Clavicle Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Flower |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Flower |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 5g |























