
Wholesale Copper Zirconia Geometric Multilayered Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Zirconia |
| Style | Sophisticated,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 45g |
Original: $2.76
-65%$2.76
$0.97More Images










Wholesale Copper Zirconia Geometric Multilayered Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Zirconia |
| Style | Sophisticated,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Zirconia |
| Style | Sophisticated,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 45g |























