
Wholesale Copper Zirconia Heart Shape And Leaves Wave Pattern Small And Fresh Style Women's Bracelet
Wholesale Copper Zirconia Heart Shape And Leaves Wave Pattern Small And Fresh Style Women's Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet,Anniversary Celebration |
| Pattern | Heart Shape,Leaves,Wave |
| Style | Small And Fresh,Plants And Flowers |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 7g |
Original: $2.73
-65%$2.73
$0.96More Images

































Wholesale Copper Zirconia Heart Shape And Leaves Wave Pattern Small And Fresh Style Women's Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet,Anniversary Celebration |
| Pattern | Heart Shape,Leaves,Wave |
| Style | Small And Fresh,Plants And Flowers |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet,Anniversary Celebration |
| Pattern | Heart Shape,Leaves,Wave |
| Style | Small And Fresh,Plants And Flowers |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 7g |























