
Wholesale Couple Necklace Alloy Geometric Handmade Yin Yang Tai Chi Bagua Fish Design Ochain
Wholesale Couple Necklace Alloy Geometric Handmade Yin Yang Tai Chi Bagua Fish Design Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |
Original: $1.52
-65%$1.52
$0.53More Images




Wholesale Couple Necklace Alloy Geometric Handmade Yin Yang Tai Chi Bagua Fish Design Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |























