
Wholesale Couple Pair Ring Titanium Steel Double Color Diamond Geometric Electroplated Wedding Jewelry
Wholesale Couple Pair Ring Titanium Steel Double Color Diamond Geometric Electroplated Wedding Jewelry
| Gender | Couple's Ring,Couple Style |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Couple's Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.00
-65%$1.00
$0.35More Images




Wholesale Couple Pair Ring Titanium Steel Double Color Diamond Geometric Electroplated Wedding Jewelry
| Gender | Couple's Ring,Couple Style |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Couple's Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Couple's Ring,Couple Style |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Couple's Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























