
Wholesale Couple Ring Titanium Steel Geometric Quadrilateral Electroplated
| Gender | Hammering,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Hammering |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.81
-65%$1.81
$0.63More Images






Wholesale Couple Ring Titanium Steel Geometric Quadrilateral Electroplated
| Gender | Hammering,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Hammering |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Hammering,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Hammering |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























