
Wholesale Couple Rings Stainless Steel Geometric Dripping Oil Style
| Gender | Couple Style,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 11. |
| Style | Couple Style |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 5g |
Original: $1.50
-65%$1.50
$0.52More Images




Wholesale Couple Rings Stainless Steel Geometric Dripping Oil Style
| Gender | Couple Style,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 11. |
| Style | Couple Style |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Couple Style,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 11. |
| Style | Couple Style |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 5g |





















