
Wholesale Couple Titanium Steel 18K Gold Plated Heart Shape Ferris Wheel Pendant Clavicle Necklace For Women
Wholesale Couple Titanium Steel 18K Gold Plated Heart Shape Ferris Wheel Pendant Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.43
-65%$1.43
$0.50More Images








Wholesale Couple Titanium Steel 18K Gold Plated Heart Shape Ferris Wheel Pendant Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























