
Wholesale Cute Animal Zodiac Geometric Copper Earrings Inlaid With Zircon For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Cute,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Original: $1.84
-65%$1.84
$0.64More Images




Wholesale Cute Animal Zodiac Geometric Copper Earrings Inlaid With Zircon For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Cute,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Cute,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |























